Her Yıl %20 Büyüyen Bulut Teknolojileri Için İş Ortaklığı Fırsatı!

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pek çok şirket bulut teknolojilerine geçmek istiyor. Bulut sektörünün gelecek yıllarda ülkenin büyümesinin çok üstünde %20’yi geçen oranlarda büyümesine kesin gözüyle bakılıyor.

Global Bulut Firmalarına Yerli Bir Alternatif olan ETOM Cloud, global bulut firmalarının sunduğu partner programının bir benzerini de yerli bulutumuz ETOM Cloud için devreye aldı.

ETOM Cloud üzerinde teknik bir bilgiye sahip olmadan bulut servisleri ve bulut tabanlı yazılımları %35’e varan komisyon oranları ile müşterilere sunma fırsatı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adresten partner başvurusu yapmak:

https://partner.etom.cloud/

Bulut Teknolojisindeki Fırsatlar Neler? Partner Olmanın Avantajları Neler?

Bu alanda yakın zamana kadar Türkiye’de bir hareketlilik yokken 2021 yılı içinde önemli gelişmeler yaşandı. Sektörde yakına kadar sadece yabancı bulut firmaları faaliyet gösterirken Türkiye’den yerli mühendislik gücüyle de ortaya çıkan bir bulut firması var artık.

ETOM Cloud, bugüne kadar sadece global bulut firmalarının sunduğu bulut servislerini artık Türkiye’ye getirdi. Global bulut firmaları yerine ETOM Cloud kullanmaya başlayan firmalar pek çok avantaja sahip oluyor:

  • Modern Bulut Teknolojilerinden Mahrum Kalmıyorlar
  • Bulut Teknolojilerini Kullanırken Yurtdışı Şirketleri Kullanmadıkları için KVKK gibi kanunlara aykırı işlemler yapmıyorlar
  • Dolar, Euro yerine TL ödeyerek döviz şokundan etkilenmiyorlar
  • Bulut Altyapısının Her Noktasına Hakim Teknik Kadrosudan Teknik Destek Alarak Global Rekabete Eşit Şartlarda Çıkabiliyorlar

ETOM Cloud Partnerleri Hangi Ürünlerin Satışını Gerçekleştirebilir?

Partnerler, ETOM Cloud üzerindeki tüm ürünlerin satışlarını gerçekleştirebiliyorlar.

Şirketin ürün gamı arasında hem teknik hem de teknik olmayan müşterilere hitap edebilecek ürünler var.

Teknik olmayan müşteriler için şirketin https://marketplace.etom.cloud adresinde çalışan Türkiye’nin ilk Yazılım Pazaryeri bulunuyor. ETOM Cloud Marketplace’deki Ürünler;

  • Bulut E-Posta, Video Görüşme, Anlık Mesajlaşma, Ofis Programı, Proje Yönetimi ve Doküman Saklama gibi özelliklere sahip olan pek çok ürünün yerine geçebilecek Kokpit 360 platformu
  • Yine Kokpit Ürün Ailesi içinde yer alan ve birbirleriyle Entegre çalışan CRM, İK, Finans ve MRP Çözümü
  • İşe alım süreçlerini dijitalleştiren Talenthunter gibi ürünler

Yer alıyor. Türkiye’nin uygulama pazaryeri olacak olan bu platformda önümüzdeki günlerde daha başka yazılımların da yer alması için çalışmalar devam ediyor!

Ayrıca pazaryerindeki yazılım ürünlerinin yanı sıra partnerler sanal sunucu gibi her şirketin ihtiyacı olan servisleri tamamen self-servis olarak sunma kapasitesine ulaşırken, Bilgi işlem departmanlarının pek çok problemini gideren PaaS çözümleri de ek katma değerli servisler olarak partnerlere sunuluyor.