Pehlivanoğlu Bayrak Sanayi

Pehlivanoğlu Bayrak, 1998 yılından bu yana sektörde faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerimizi iki ana başlık altında toplayabiliriz:

Tasarım: Standart bayrağımız haricinde, çeşitli süs bayrakları, üçgen masa bayrakları, teleskopik bayraklar, kupalar, rozetler, çelenk, plaket, isimlik, ödül, madalyon ve rozetler, her türlü promosyon ürünlerinin özel tasarımı ve imalatı.

İmalat: Tasarımı yapılan özel ürünlerin ve promosyon ürünlerinin seri imalatı haricinde, özel ölçülerde bayraklar, tüm ülke bayrakları, parti, takım bayrakları, atatürk büst ve posterleri, komple atatürk köşeleri, bariyer, bayrak direkleri vb. bir çok standart ürünün seri imalatı.

Oldukça geniş olan ürün gamımızı ise üç ana grupta toplamamız mümkündür:

Bayrak Ürün grubu
Bayrak, flama, özel imalat bayraklar, özel ölçülerde bayraklar (mini veya dev bayraklar), özel şekilde bayraklar (teleskopik, üçgen, gönder bayrakları ), her türlü bayrak direği.

Atatürk Ürün Grubu
Atatürk büstleri, Atarürk maskları (fiber, aliminyum, özel malzemeler) Atatürk posterleri, Atatürk rozetleri ve promosyon ürünleri, komple Atatürk köşeleri.

Promosyon Ürün grubu
Kupalar, çelenkler, gümüş tabaklar, plaketler, isimlikler, rozetler, ödül ve madalyonlar, saat ve kalemlikler, porselen ürünler, her türlü özel promosyon imalatları.

Tüm ürünlerimizde ve imalatlarımızda; fiyatlandırmada ekonomi, kalitede üstünlük, teslimatta hızlılık prensipleriyle hareket eden firmamızın ana ilkesi de tartışılmaz %100 müşteri memnuniyetidir.

Ürün çeşitlerimizin örneklerini ürünlerimiz sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Pehlivanoğlu Bayrak

Pehlivanoğlu Bayrak Sanayi İrtibat Yetkilisi