Dünya Gazetesi Aboneliği

okunduunu gstermektedir. Bylelikle Dünya her gün ortalama 200.000 kiiye ulamaktadr.
Türkiye apnda yaygn 50den fazla bürosu ve Frankfurt, Londra, Paris, Stockholm, Madrid, New York, Lefkoe, Brüksel, ve Romada bulunan d temsilcilikleri ile Dünya Türkiyenin en gülü iletiim ana sahiptir.
Dünya Gazetesi her saysnda i, ekonomi ve politika dünyasna ilikin her türlü haber ve gelime, uluslararas ekonomi ve politikaya dair d haberler, yeni kurulan irketler, i ve d emtia piyasalar, ihale haberleri, yasalar ve tebliler, i ve mal talipleri, kültür-sanat, uzmanlar ve akademisyenlerce gerekletirilen aratrma ve incelemelerin yan sra borsa ve pazarlama bilgileri de vermektedir. Bu hizmetlerin yan sra, haftada 2 kez sektrel ek, haftada 1 kez blge eki ilaveleri ve ayrca farkl ülkelerle ilgili ilaveler de verilmektedir.
Ekonomi ve politika gazetesi olarak Türkiyede ok zel bir yere sahip olan Dünya bu sebepledir ki, ülkede en ok reklam alan 10 basn kurulusu arasnda yer almaktadr. Türkiyenin kendi dallarnda uzman en ünlü akademisyenlerini bünyesinde bulunduran Dünyann yaz ileri blümünde 150 kii almaktadr.
1981den bu yana yaynlanan gazete, 1991 ylnda Avrupada haftalk olarak yaynlanmaya balamtr.

Bu firma sayfasının kısayolunu kaydet.

Dünya Gazetesi Aboneliği İrtibat Yetkilisi