Charterchi Uçak Kiralama

Benzersiz bir uçuş tecrübesi yaşamaya hoşgeldiniz! Sizin kendi seyahat planınıza göre organize edilmiş VIP/Özel Jetten, acil hastanızın helikopter veya uçak ile uzman tıbbı ekip eşliğinde hastane sevkiyatına, fabrikanızın çalışmasını sağlayacak yedek parçanın kargo uçağı ile sevkiyatına, spor grubunuzun müsabakalara toplu olarak ulaşımının sağlanmasına kadar tüm uçak/helikopter ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek doğru yerdesiniz.

2008 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içerisinde sektörün öncü firmaları arasına girmiş olup, tüm dünyadan geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.
Eğer kendi uçağınıza sahip olmak istiyorsanız, her büyüklükte özel jete sahip olmanız için finansal hizmetlerden gümrük işlemlerine, uçağın millileştirilmesinden sivil havacılık genel müdürlüğü izinlerine kadar tüm süreçte yanınızda olup know-how’ımızdan faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimizden gelen her talebin en hızlı şekilde çözümlendirilmesi birincil hedefimiz olup piyasa koşullarındaki en rekabetçi fiyatların müşterilerimize sunulacağı garantisini vermekteyiz. Uluslararası sertifikalarla emniyet şartlarını yerine getirmiş seçkin havayolu işletmeleri ile koordineli şekilde 7/24 tüm taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

İster Amerika’da iç-hat uçuş, isterseniz kutuplara bir uçuş tüm uçuş taleplerinizi hızlı, ekonomik ve emniyetli şekilde karşılayacağımız konusunda şüpheniz olmasın.

Londra, Alma-ata, Moskova, Niamey, Dubai, Şangay ve Newyork da mevcut lokal ofislerimiz sayesinde geniş bir network ağı oluşturarak sadece Türkiye değil tüm dünyadaki her tip uçak kiralama ihtiyaçlarınızda en uygun ve en ekonomik çözümler sunabilmekteyiz.

Her tür uçak ihtiyacınız için size bir e-posta ya da telefon kadar yakınız:

7/24 uçuş hattı +90 555 607 48 20 veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

charterchi uçak kiralama İrtibat Yetkilisi